Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SIGPlusGifDecoder has a deprecated constructor in /home/coma33/domains/gimnazjumlubasz.edu.pl/public_html/plugins/content/sigplus/core/imagegenerator.php on line 539

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SIGPlusGifEncoder has a deprecated constructor in /home/coma33/domains/gimnazjumlubasz.edu.pl/public_html/plugins/content/sigplus/core/imagegenerator.php on line 751

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SIGPlusMPEGPosterExtractor has a deprecated constructor in /home/coma33/domains/gimnazjumlubasz.edu.pl/public_html/plugins/content/sigplus/core/imagegenerator.php on line 892

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/coma33/domains/gimnazjumlubasz.edu.pl/public_html/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

styczeń

Grand Prix XVII Przeglądu Widowisk Światecznych dla Zespołu Teatralnego z Gimnazjum przy Publicznej Szkole Podstawowej w Lubaszu

I PÓŁROCZE

grudzień

• I miejsce w Powiatowych  eliminacjach do największego turnieju sportowego w Polsce -Turnieju Tymbarka. Nasza szkoła będzie reprezentować Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki w wojewódzkim finale

listopad

• w  miedzyszkolnym „Konkursie poezji o tematyce wiejskiej”. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Gabriela Ewert z III C, Mateusz Klause z III C i Nadia Stróżyńska z IV a. Nadia w kategorii klas szkoły podstawowej zajęła I miejsce, Mateusz II i Gabrysia III w kategorii gimnazjalnej.
  • w półfinałach dla regionu pilskiego Międzywojewódzkiego XVIII Konkursu Recytatorskiego o Laur Haliny Poświatowskiej szkołę reprezentowali:  Gabriela  Ewert  z kl. IIIC i Daniel Cichorek z k. IIA którzy otrzymali wyróżnienie
  • w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego do etapu rejonowego zakwalifikowała się uczennica Joanna Magdziarz IIIC

październik

• w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zasadach Zdrowego Stylu Życia, drużyna naszych uczniów w składzie: Joanna Magdziarz IIIC, Mateusz Klause IIIC i Karol Kubiak IIIA zajęła I miejsce

• w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej Chłopców (grały roczniki 2002, 2003, 2004). Drużyna w składzie: Hubert Kaszkowiak, Sebastian Wachowiak, Jakub Mula, Eryk Kaźmierczak, Mateusz Chojnacki, Marcel Gruszkiewicz, Krzysztof Nowak, Kacper Nowacki, Nikodem Bednarek, Daniel Cichorek, Jan Oborski zajęła II miejsce.

w  Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Kochać Poezję” uczeń – Mateusz Klause z kl. III c. otrzymał wyróżnienie.
  • w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych (roczniki 2002-2004). Drugie miejsce w kategorii chłopców zajęli Hubert Bielejewski i Jakub Żwawiak, a dziewczęta (Wiktoria Stasiak, Amelia Adamczak) uplasowały się na trzecim miejscu.
  • w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Badmintonie Szkół Podstawowych. Bardzo dobrze w swoim debiucie zaprezentowały się uczennice PSP Lubasz zajmując w zawodach 2 miejsce. Aleksandra Helwich i Klaudia Białkowska zapewniły sobie tym samym awans do zawodów rejonowych. W kategorii chłopców Kacper Oelke i Hubert Stachowski po zaciętych i wyrównanych meczach uplasowali się na 4 miejscu.
  • w szkolnym etapie Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego do etapu rejonowego zakwalifikowała się Aleksandra Konieczka z klasy IIIC
  • w Mistrzostwach Powiatu Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowały zespoły w składzie: dziewczęta - Daria Mikołajewska, Kalina Żaczek oraz zespół chłopców – Maciej Wernicki i Stanisław Stróżyński.W wyniku rozegranych spotkań drużyna chłopców zajęła 3 miejsce, a zespół dziewcząt uplasował się na 2 pozycji w turnieju zapewniając sobie awans na Mistrzostwa Rejonu Pilskiego.
  • w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze zaprezentowała się sztafeta chłopców w młodszej kategorii wiekowej, która zajęła drugie miejsce w swoim biegu.  PSP Lubasz reprezentowali: Cichorek Fabian, Hanelt Aleksander, Kotliński Ksawery, Oelke Kacper, Polcyn Igor, Prokopiuk Kacper, Sosnowski Antoni, Stachowski Hubert, Wernicki Adam i Graj Bartosz.

wrzesień

w zawodach nordic walking z cyklu Korona Wielkopolski. Na podium stanęły Kamila Rozmiarek, zajmując I miejsce i Edyta MagdziarzIII miejsce w kategorii 10-15 lat.